Menü Kapat

ZümrüdüAnka Dizisi Oyuncu Seçmeleri, Sende Rolunu Al.

Oyunculuk Başvuru İçin TIKLAYIN

Zümrüdüanka dizisi 3. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. FOX TV’nin yeni dizisi Zümrüdüanka yeni bölümünde Serhat ve Zümrüt’ün aşkları küllerinden doğabilecek midir? merak konusu. İzleyicilerin merakla araştırdığı Zümrüdüanka konusu nedir ve Zümrüdüanka dizi oyuncuları kimler? İşte dizi hakkında merak edilenler…

ZÜMRÜDÜANKA DİZİ KONUSU NEDİR? 3. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Serhat’ın Zümrüt’le evleneceğini açıklaması Demirkan Konağı’nı temellerinden sarsmıştır. Kurduğu oyunun son anda bozulmasını hazmedemeyen Abbas, Zümrüt’ü hiç beklemediği bir yerden yaralamaya hazırlanmaktadır. Azimet’in ise içine büyük bir şüphe düşmüştür. Serhat’la Abbas arasındaki savaş holdingde de bütün hızıyla sürerken Serhat arka arkaya yaptığı hamlelerle Abbas’ı köşeye sıkıştırır. Öte yandan Ülfet’in hesapsızca hareketleri Rüstem’i iyice çileden çıkarmaya başlamıştır. Her şeyin yoluna gireceğini düşünen Zümrüt ise yanıldığını kısa sürede anlayacaktır. Zümrüt, Serhat’ın kalbini tekrar kazanabilecek midir? Serhat yüreğinin sesine dur diyebilecek midir? Serhat ve Zümrüt’ün aşkları küllerinden doğabilecek midir?

Fox tvnin yeni dizisi Zümrüdüanka Dizisinin Yapımcılığı PASTEL film üstleniyor. Zümrüdü Anka dizisi erkek ve kadın başrol oyunculukları için son olarak Elimi Bırakma dizisinde erkek başrol olarak yer alan Alp Navruz ve ‘Filinta : Bir Osmanlı Polisiyesi’, ‘Yağmurdan Kaçarken’ dizilerinde rol alan Ceren Yılmaz ile anlaşma sağlandı.

Çekimleri Nevşehir Ürgüp ilçesinde devam etmekte. Oyuncu ve yardımcı oyuncu teminini Cast Yapım Ajans olarak üstlendiğimiz dizin Ürgüp sorumululuğunu Fırat SAYGI yürükmektedir. Sizde Zümrüdüanka Dizisinde rol almak istiyorsanız Zümrüdüanka Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu doldurarak başvuruda bulanabilirsiniz.