Menü Kapat

Dizideki Yeni Yüzlerden Biri Olmak

 
Bir kaç kanal değiştirsede, gittiği her kanalda reytingleri değiştiren, yükselten Pis Yedili’ ye oyuncu aranıyor. Dizinin çok sevilmesi, özellikle lise dönemlerindeki gençlerin severek takip ettiği Pis Yedili dizisi popüler ajanslar ile çalışmakta. Pis Yedili dizinin karakterlerinin çok sevildiği, başrol oyuncularının hayran kitlesinin oluşmasının ardından, karakterilerin isimleri gerçek hayatta lakaplar olarak kullanılmaya başlandı. Pis Yedili film ekibinin oyuncu kadrosunda bulunmak istiyorsanız pis yedili oyuncu başvurusu yapmanız gerekmektedir.
Popüler ajanslar oyuncu kaydınızın bulunması sizin, oyunculuk hayatınıza büyük etki edeceği gibi, bir anda yıldızınızın parlamasına neden olabilir. Yeni dizilerde, filmlerde ve ya reklam filmlerinde rol almak için, şehrinizdeki en güvenilir, en tanınan ajanslara giderek kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Gelişen sinema sektörüyle beraber, dizilere yeni yüzler aranmakta. Bir sonraki yeni yüz siz olabilirsiniz.

Pis Yedili dizisi de, devam bölümlerini çekmek üzere, yeni yüzlere ihtiyaç duyuyor. Eğer Pis Yedili hayranıysanız ve oyuncu olmak istiyorsanız işte size fırsat. Pis Yedili oyuncu başvurusu yaparak, canlandırılması gereken karakterlerden size en uygun olanı, ajansınızla birlikte karar verebilirsiniz. Bölüm sayılarının arttıkça arttığı, karakterlerin artık herkes tarafından tanındığı, kısa pantolon giyen Orçun’ un sakarlıkları ve esprileri devam edecek gibi görünen, Pis Yedili’ ye oyuncu aranıyor.
Diziler hergün yeni yüzler arıyor ve bir sonraki yüz siz olabilirsiniz. Şehrinizdeki güvenilir oyunculuk ajanslarına giderek, bir CV çıkartabilirsiniz. Oyunculuk ajanslarının çevresi çok geniştir ve öncesinde bir kaç ünlü ismi piyasaya çıkartmışlardır. Her oyuncunun atması gereken büyük bir adım olan, oyunculuk ajanslarına kayıt işlemlerinizden sonra; size uygun bir rol çıkageldiği zaman, oyunculuk ajansınız sizinle iletişime geçecektir. Görüşmelerinizden sonra, aranan yüzün siz olduğuna inanan film ekibi, sizinle kısa bir prova gerçekleştirecektir. Bu provada kendinizi gösterebilirseniz ve film ekibi içinizde bir star ışığı taşıdığınızı düşünürse, rolü size bırakacaktır. Küçük rollerle ve ya figuran olarak başlayacağınız oyunculuk hayatınızdai reklam teklifleri alarak televizyonlarda daha sık görünebilirsiniz. İnsanlar sizi televizyonda görmeye alıştıklarında yavaş yavaş ünleneceksiniz. Başarılı bir filmin oyuncu kadrosunda bulunmanız, sizin bir anda yıldızınızın parlamasına sebep olacaktır.