Menü Kapat

‘Bodrum Masalı’ Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Bodrum Masalı dizisi ilk günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. İzleyici tarafından büyük bir ilgiyle izlenen dizi gerek konusu gerekse oyuncularıyla göz doldurmuş ve halkın takdirini toplamıştır. Yayın saati uygunluğu ve belki kanal ilgisiyle halka hitap eden Bodrum Masalı dizisi oyuncu kadrosuyla da başarıya imza atmıştır. Kaynaklara göre daha çok genç ve orta yaşlı izleyici kitlesine sahip olan dizide Timuçin Esen, Şevval Sam, Hilmicem İntepe, Murat Aygen, Dilan Çiçek Deniz, Bora Cengiz, Toprak Sağlam, Ezgi Şenler gibi önemli isimler yer alıyor. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan bu dizinin oyuncu kadrosundan dolayıda ilgiyle takip edildiği biliniyor.
Dizi konu olarak gizem ve hırs içeriyor. Dizide Evren Erengüven zengin ve hırslı bir adamdır. Karısı ve çocukları İstanbul’da güzel ve rahat bir yaşam sürmektedirler. Pek çok otel sahibi olan iş adamı Evren Ergüven otellerinin bir kısmı Bodrum temellidir. Bu zengin ve başarılı iş adamının da Bodrum’da karısından gizli sürdüğü bir aşk kaçamağı vardır. Gizli ve kaçamak bir hayat süren Evren’in yaşamı iflas etmesi sebebiyle bir anada alt üst olur. Elinde ne varsa satıp borçlarını ödemek zorunda kalır. Ailesi de o güzel yaşamından vazgeçerek onlarda hayatını tamamen değiştirmek zorunda kalır. Daha sonra Bodrum’a taşınmak zorunda olan aile lüks yaşamlarını geride bırakıp hayatın gerçekleriyle yüzleşir. Ancak onları Bodrum’da bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Ailece hiç sevmedikleri ve bir daha adını bile anmak istemedikleri eski bir düşmanları Bodrum’da da bu ailenin peşini bırakmayacaktır.  Tüm bu koşuşturmacadan habersiz olan çocuklar Ateş ve Su ise hayatın zor yanlarına alışmak zorunda kalacak ve bu sürece uyum için mücadele edeceklerdir.

Konu itibariyle de dikkat çeken bu dizi her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Her sahnesi ve her bölümü ayrı bir dinamizm taşıyan Bodrum Masalı dizisi final  bölümüne hazırlanmaktadır. Konuyu en iyi şekilde noktalayacak ve izleyicilere sürpriz sonuçlar getirecek bu dizi 4 Haziran akşamı Bodrum Masalı dizisi  final yapacak.2016 yılından beri Kanal D ekranlarında olan bu dizi izleyiciye vedasını gerçekleştirecek.