Menü Kapat

‘Hangimiz Sevmedik Dizisi’ Ne Zaman Final Yapacak?

Hangimiz Sevmedik dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin ilgisini çekmiş ve takdir toplamayı başarmıştır. Hangimiz Sevmedik dizisi oyuncu kadrosuyla da göz doldurmuştur. Dizilerde oyuncu kadrosunun önemi çok büyüktür. Dizinin tutmasında yayın hayatı içerisinde ilgi çekme, beğeni toplama gibi gereklilikler oyuncu kadrosuna bağlı olarak değişir ve gelişir. Bu bağlamda yapım şirketlerinin de oyuncu tercihinde yaptıkları seçim önemli yer tutmaktadır. Hangimiz Sevmedik dizisi TRT 1 ekranlarında her Cuma akşamı izleyicilerle buluşmaktadır. TRT 1’in sağlam yapımları arasında yer alan bu dizide en önemli oyunculardan biri başrol oyuncusu Altan Erkekli’dir. Bunun dışında dizide Selen Soyden, Can Yaman, Alphan Dikmen, Başak Angigün, Cengiz Bozkurt, Gül Onat, Bülent Şakrak, Yeliz Kuvancı, Devrim Yakut gibi önemli isimler yer almaktadır.
15 Temmuz’dan bu yana yayınlanan Hangimiz Sevmedik final bölümüyle ekran karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Bu hafta 39. Bölümü yayınlanan dizi 40. Bölümüyle final yapacaktır. Daha önceki bölümlerinde ve yayınlanan son bölümüyle izleyicilere nefes kestiren dizi Hangimiz Sevmedik final bölümüyle tutkunlarına veda edecektir.

Geçtiğimizde haftalarca birçok olayda gelişme gösteren dizide izleyiciler tüm meraklarına ve sorularına yanıt bulacaktır. Dizide başına talihsiz bir olay gelen Hulusi’nin akıbeti de final bölümünde belli olacaktır. Hulusi’yi vuran hırsız da bu bölümde gerekli işlemleri görecek ve adalet yerini bulacaktır. Adile ve Münir arasında da sıcak rüzgârlar esecek ve barış imzalanacaktır. Dizi yapı itibariyle bizlere Neşeli Günler dönemi tadını yaşatırken Adile ile Münir’in durumu tatlı bir aşk hikâyesi halini almıştır. Tüm bu olaylar yaşanırken Itır ve Tarık’ın evlilikleri de artık bilinen bir hal almış ve aileleri tarafından öğrenilip desteklenmiştir. Tüm engelleri aşmaya hazır olan sevdalı çiftte ailesine karşı sağlam bir duruş gerçekleştirmiştir. Ve emeklerinin karşılığını final bölümünde alacaklardır. Final bölümü izleyicilerin beklentilerini karşılayıp karşılamayacakları fragmanlara bakıldığında tam anlamıyla anlaşılmamaktadır. Bu yüzden izleyicileri final bölümünde büyük sürprizler de bekliyor olabilir. Cuma akşamı yayınlanacak olan final bölümü dizinin tutkunları tarafından heyecanla beklenmekte ve nefesler kesilerek takip edilmektedir.